תרבות, בילוי ופנאי

תרבות, בילוי ופנאי

ברעננה היה בעבר היצע תרבותי עשיר לתושבים ולצערנו מדיי שנה הוא מצטמצם. אירועים רבים שהיו מסורת ברעננה בוטלו (קונצרט מוצאי העצמאות וקונצרט ראש השנה, מצעד המחולות, ועוד) !!! ערים שכנות מספקות מגוון אלטרנטיבי מרתק ורובנו יוצאים כיום מרעננה כדי לצרוך תרבות. גם כוס קפה ב – 11 בלילה אי אפשר למצוא בעיר.
גם כאן נדרש סטנדרט רעננה חדש בתחום התרבות והבילוי. נחדש מסורות ואירועי תרבות ייחודיים לצד פיתוח מגוון פעילויות תרבות חדשות ומגוונות שיעשירו את חיינו. רעננה שלי – שלנו תספק בתוך גבולותיה ובמתקניה מגוון עשיר של תרבות, ומקומות בילוי ופנאי לכל גיל.

אמפיפארק רעננה חוזר להוביל, בחינם לרעננים

התגעגעתם? גם אנחנו! 
נקיים מגוון עשיר של אירועים באמפיפארק רעננה ממוצאי יום העצמאות ועד ראש השנה. נחדש את המסורת של קונצרט מוצאי יום העצמאות ומדיי שבועיים עד ראש השנה, נקיים הופעה מרכזית גדולה. חגיגת סיום הקיץ תהיה בקונצרט ראש השנה המסורתי שבוטל שיחודש. 

וחשוב לומר, אין מה לדאוג : לא נפשוט את הרגל. הכל יבוא מתוך שינוי סדרי העדיפויות בניהול התקציב העירוני. הגיע הזמן להחזיר יותר לתושבי העיר.  

סימפונט רעננה

בכל שנה בחודש יולי, נקיים פארקונצרט קלאסי אמיתי, באמפיפארק היפהפה שלנו, תחת כיפת השמיים, עם הסימפונט המיוחדת שלנו.  

מתחשק לכם לרקוד? בואו בכל יום ל"אולם על האגם"

“הגלריה על האגם” תועתק למרכז העיר. באותו המקום מעתה יפעל אולם הריקודים העירוני. כן, זה מעכשיו המקום לבלות ולרקוד, כשלצידו בית הקפה והפארק היפהפה…ריקודי עם, ריקודים סלוניים, סלסה ולטינו ועוד, כל אלה בשעות אחה”צ והערב.
ובליל חמישי ועד מוצאי שבת החל מהשעה 22.00 בלילה, יהפוך האולם למועדון לצעירי העיר: בחמישי ובמוצ”ש יתקיימו מסיבות לגילאי 18+ ובשישי תתקיים מסיבה לתלמידי החטיבות והתיכונים.
למה דווקא במקום בו שכנה הגלריה? זהו אחד המקומות הבודדים בעיר בו ניתן לבלות עד אור הבוקר מבלי להפריע כלל לשכנים.

אומנות היא מזון לנשמה

את “הגלריה על האגם” נעתיק למשכן חדש במרכז העיר. בתערוכות עירוניות נשלב גם אומנים בעלי צרכים מיוחדים, תושבי רעננה כיאה לעיר רבגונית הדואגת לאוכלוסיה המיוחדת שבה.  

פארק הנוער

פארק רעננה יהפוך בסופי השבוע לפארק הנוער. 

בכל סוף שבוע יהפוך פארק רעננה לפארק הנוער. עם ריהוט גן שיפוזר במגוון מתחמים על הדשא, עם פופים, משחקים כמו שש-בש, שח-מט, ועוד, מגרשי הספורט הפתוחים למשחק, עם הקיוסק ליד פינת החי שיפתח את שעריו בלילה כדי למכור שתיה, גלידות, פיצות וכל מה שהנוער אוהב.
על הדשא ליד האגם יוקרן סרט בכל סוף שבוע בין החודשים מאי ועד נובמבר.
“האולם על האגם” (מה שכיום גלריה שתעבור למרכז העיר) – ישמש כמועדון בימי שישי בלילה לתלמידי החטיבות והתיכונים.

מצעד המחולות

המסורת חוזרת ובגדול אך ליום שישי הסמוך לחג השבועות.
ים השיבולים שמסביב – מעכשיו שוב ברעננה.

שבתרבות

מדי שבוע עם אישים ודמויות מובילות בציבוריות והאקטואליה הישראלית.

"שני רענני"

אחת לשבועיים, ביום שני בשבוע, מוזמנים תושבי העיר גיל 70 ומעלה לסרט קולנוע אחה”צ ב – 10 שקלים בלבד.

אירועים בשכונות העיר

בכל קיץ נקיים מגוון אירועים מקומיים בשכונות העיר – למה? כדי שנצא החוצה ונכיר (אחד את השני).