סטנדרט רעננה בטיפוח העירוני

סטנדרט רעננה בטיפוח העירוני

תושבי רעננה מדווחים על שביעות רצון נמוכה מרמת הניקיון בעיר. האירוניה היא שאת מה שאנחנו לימדנו לפני לא מעט שנים, ביישובים אחרים לקחו קדימה ודווקא אנחנו נשארנו מאחור.

מתגעגים ? גם אנחנו !

תפתחו יומנים: עד 10/2019 רעננה תשוב להיות העיר המטופחת ביותר בישראל !

וכך נעשה את זה :

"אנחנו כאן בשבילך" - מנהלי השירות האזוריים

נחלק את העיר לשישה אזורי שירות. לכל אחד מכם יהיה את השם והטלפון של מנהל השירות האזורי שאחראי על הרחוב שלכם. אותו מנהל ימדד לפי כמות הפניות למוקד, היקף הפניות החוזרות ועל פי מדדי איכות וזמינות השירות השונים. כך לדוגמא אם הוא רואה שתושב פותח פניה במוקד פעמיים באותו השבוע באותו הנושא, הוא ייזום פגישה עם התושב בכדי לעמוד מקרוב על הדרוש טיפול. מנהל השירות יעבוד עם כל המערכת העירונית המספקת שירות טיפוח עירוני ברחבי העיר ויוודא שירות מיטבי באזור שבאחריותו.
והחדשות הטובות הן שלצורך בניית מערך מנהלי השירות נוסיף שני תקני כח אדם חדשים בלבד. היתרה מבוססת על שדרוג של בעלי תפקידים קיימים.

מבריקים את העיר, משפרים את השירות

נטמיע ברעננה טכנולוגיות מתקדמות לטיפוח העיר  ומודלים חדשניים לניהול השירות:

  • לא מנקים…מבריקים !!! נרכוש מכונות שאיבה חדשניות, חשמליות ולא מזהמות, שקטות ויעילות המצויות כיום בשימוש בערים מרכזיות באירופה. המקור : תקציבי הפיתוח העירוניים (לא התקציב השוטף).
  • פינוי גזם – אפליקציה סלולרית חדשנית תשרת אתכם לתיאום פינוי הגזם. כך נוכל לשפר את זמינות הפינוי ונטפל טוב יותר בבעיות פרטניות מעבר ליום הפינוי הקבוע.
  • איסוף תוך 3 שעות בלבד – גזמו לכם את הרחוב? העיריה עסקה בטיפוח הגינון? בתוך 3 שעות בלבד מביצוע עבודות גיזום או גננות עירונית, יבריק הרחוב שעבר טיפוח. 
  • שירות חדש לגננים הפרטיים – אפליקציה ייעודית תשרת את הגננים הפרטיים בפעילות מול אגף חזות העיר. ימי הפינוי עבור הגננים יהיו בימים א’ – ו’ ללא קשר לימי הפינוי של התושבים. הגננים יקבלו שירות אישי מנציגי שירות ישירים באגף חזות העיר (מנהלי תיק לקוח), ולא יצטרכו עוד לפעול מול המוקד העירוני.
  • נציב מכולות לפינוי פסולת גדולה וחריגה – במספר מוקדים ברחבי העיר.
  • נמחזר פלסטיק – נכניס לשימוש את הפח הכתום למחזור פלסטיק בבניינים משותפים ובמרכזי המיחזור.
  • עושים סוף לפחים על המדרכות – נבחן מחדש את החלופות למיקום כל פחי האשפה שכיום “חונים” על המדרכות.  את המודל שיגובש נציג לתושבים עד 04/2019.
  • נאפשר אזורי חניה לשם “פריקה” מול מרכזי המחזור המפוזרים בעיר.

סכך לחג הסוכות עד הבית : ניתן יהיה לקבל מעתה עד הבית בעלות סמלית של 25 ₪ למשלוח. כי לרעננים מגיע יותר…איך אמר ההוא? תמיד…לפנק, לפנק, לפנק….